İLERİ OMURGA KURSLARI

Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Omurga Derneği’nin İleri Omurga Kurslarının üçüncüsü 4-5 Şubat 2021 tarihlerinde online olarak gerçekleştirilecektir. İnteraktif katılımla bilgilerin pekişeceği ve konusunda uzman hekimlerin tecrübelerini paylaşacağı bu oturumlardan keyif alacağınızı ümit ediyoruz. Bu kurs esnasında, kanıta dayalı tıp bilgileri ile birlikte müfredat dışı kişisel deneyimlerin katılımcıların tecrübelerini güncelleyecek mükemmel bir ortam yaratacağını düşünüyoruz.

Online kurs için kayıt ücreti 500,00 TL'dır. Kayıtlar sadece online başvuru ile yapılacaktır. Kurs kaydı için Türk Omurga Derneği web sitesindeki yönlendirmeleri kullanarak sisteme kayıt olmanız gerekmektedir.

Önemli Bilgilendirme: Eurospine ile yapılan görüşmelerde, online kurs ve akreditasyon çalışmalarının şu an gündemde olmadığı öğrenilmiştir. Bu nedenle gerçekleştirilicek olan kursumuz Eurospine akreditasyonlu olmayacaktır. Yalnızca Türk Omurga Derneği tarafından düzenlenen bu ileri kursun bitiminde katılımcılara Türk Omurga Derneği onaylı İleri Omurga Kursu sertifikası verilecektir. Eurospine eğitim programları başladıktan sonra akreditasyonla ilgili çalışmalara devam edilecektir.

 

Kayıt için tıklayınız...

Programa ulaşmak için tıklayınız...

İleri Omurga Kursları
Konu:İleri Omurga Kursları
Haber Eklenme Tarihi:30 Aralık 2020 Çarşamba Yayında geçen süre:4 yıl önce
  • Paylaş:
Yorum Yazmak için tıklayınız